Szybki kontakt

Półfinał prestiżowego programu dla nas

Think Big to program dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które chcą rozwijać swój biznes w oparciu o nowe technologie. Zgłosiliśmy nasz Aktywny System Monitoringu i z dumą pragniemy poinformować, że zostaliśmy półfinalistami. smile


Hasło tegorocznej edycji „Let’s Connect to Grow” odzwierciedla nasze przekonanie o kluczowej roli internetu oraz budowania relacji w skutecznej realizacji strategii rozwoju i inspiracji w biznesie. Pięć lat doświadczeń w programie Think Big pozwala nam każdego roku skuteczniej wspierać przedsiębiorców w realizacji ich biznesowych ambicji.

Frans-Willem de Kloet, Prezes UPC Polska

Zaproponowany do konkursu Aktywny System Monitoringu to odpowiedź na rosnące koszty ochrony mienia. Proponujemy zastąpienie tradycyjnej stacjonarnej ochrony fizycznej innowacyjnymi technologiami. Nasze rozwiązanie zmniejsza liczbę pracowników na obiekcie (ograniczając tym samym koszty) przy zwiększeniu zakresu ochrony.

ASM to analiza obrazów z kamer przesyłanych do naszego centrum monitorowania. W przeciwieństwie do rozwiązań oferowanych przez konkurencję odbywa się to w czasie rzeczywistym. Nasi operatorzy przez cały czas obserwują to, co dzieje się na chronionym obiekcie, a nie tylko w wyznaczonych okresach (np. raz na godzinę). Dodatkowo odbieramy sygnały z różnych czujników, np. niedomknięcia furtki lub otwarcia jej siłą. W pobliżu znajdują się patrole mobilne, które interweniują w sytuacji zagrożenia oraz co najmniej kilka razy dziennie pojawiają się na obiekcie, aby wykonać obchód.

Program THINK BIG został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju oraz Prezydenta m. st. Warszawy. Pieczę medialną sprawuje Business Insider Polska, Forbes, i Spider’s Web. Partnerami są: SpeedUp Venture Capital Group oraz Aula Polska. Partnerem merytorycznym programu jest The Heart.