Szybki kontakt

Parking Zawadowskiego

Parking znajduje się na Ursynowie przy ul. Puławskiej naprzeciwko toru wyścigów konnych. Wjazd jest od ulic Zawadowskiego / Zaorskiego, do których prowadzi ul. Surowieckiego. Oferujemy atrakcyjne abonamenty za parkowanie samochodów osobowych: miesięczne za 139 zł, dwutygodniowe za 89 zł, tygodniowe za 59 zł oraz dobowe za 29 zł. Inne pojazdy (m.in. dostawcze, ciężarowe, przyczepy, jachty) wyceniane są indywidualnie. Parking jest ubezpieczony i strzeżony przez koncesjonowaną agencję ochrony.

Naszym Klientom oferujemy:

  • bezpieczeństwo – parking objęty jest Aktywnym Systemem Monitoringu. Oznacza to, że przez całą dobę teren jest obserwowany przez operatorów Agencji Ochrony MEN. W pobliżu znajduje się załoga interwencyjna, która szybko podjedzie w sytuacji zagrożenia.
  • wygodny system wjazdu i wyjazdu przy pomocy kart zbliżeniowych (istnieje możliwość wykorzystania karty już przez Państwa używanej np. w miejscu pracy, o ile spełnia wymagania techniczne naszego systemu);
  • komfort korzystania – parking jest utwardzony kostką brukową i oświetlony;

Zapraszamy do rezerwacji miejsc parkingowych. Prosimy o maile pod adres parking@parking-zawadowskiego.pl lub kontakt telefoniczny.

Polecamy do przeczytania: